Domů » Garážová vrata

Garážová vrata


Nabízíme precizně zpracované garážová vrata značky Hörmann. Vrata Hörmann jsou ideálním řešením vstupu do garáží rodinných domků, ale i komerčních budov, průmyslových skladů či výrobních hal.

Námi dodávané vrata vynikají kvalitním zpracováním, jsou spolehlivá a bezpečná, s možnosti ručního nebo automatického ovládáni. Vrata nabízíme v široké škále variant a barevných provedení a velkým výběrem příslušenství.

Sekční garážová vrata

Vrata se skládají z jednotlivých sekcí, které se otvírají svisle a ukládají se pod stropem. Poskytují tak maximum místa v garáží a lze je namontovat do každého garážového otvoru. Díky elastickému těsnění dokonale odolávají povětrnostním podmínkám.

Sekční garážová vrata jsou testována a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků evropské normy 13241-1.Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata značky Hörmann, jinak nazývané Berry, jsou vhodné k rodinným domkům i garážovým stáním. Vrata tvoří jedna sekce, která se při otvírání posouvá nahoru a zároveň se překlápí do vodorovné polohy. Celá sekce je následně uložená pod stropem garáže.

Vrata nabízíme v různých odstínech barev nebo v provedení z masivního dřeva.

Výklopná garážová vrata Berry jsou testována a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků evropské normy 13241-1.