Domů » Okna a AL výplně staveb. otvorů

Okna a AL výplně staveb. otvorů

Nabízíme výrobu hliníkových oken a dveří z profilace izool®. U našich výrobků kademe důraz na zpracování, kvalitní tepelně izolační a zvukově izolační vlastnosti. Hliník je ideální materiál na výrobu oken a dveří, je pevný, elegantní, trvanlivý a extrémně odolný vůči povětrnostním vlivům. Úzké poledové šířky profilů dodávají elegantní vzhled a díky speciální povrchové úpravě máte neomezené možnosti výběru barev.

Teplé systémy

Profilace izool® s přerušeným tepelným mostem nabízí vynikající zvukově a tepelně izolační vlastnosti. Nabízíme ve třech profilových řadách.

IZOOL 60
IZOOL 70
IZOOL 75

Zdvižnoposuvné systémy – HST

Ideálné a elegantné řešení vstupu na terasu, zahradu nebo k bazánu. Kombinují v sobě funkčnost, estetiku, účelnost a nenáročnost na provoz a údržbu. Zdvižnoposuvné systémy profilace izool® s přerušeným tepelným mostem se vyznačují vynikajícími tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi a tak šetří finance na klimatizování místností, zároveň dokonale prosvětlí Váš obytný prostor.

IZOOL 75 HST

Studené systémy

Studené systémy izool® je řada profilace bez přerušení telepného mustu. Nachází uplatnění tam, kde není požadavek na tepelno izolační vlastnosti. Dokonale se hodí na konstrukci dělících stěn v interiéru, kancelářských prostorech a podobně. Kombinují v sobě funkčnost, estetiku, účelnost a nenáročnost na provoz a údržbu.

IZOOL 50