Kariéra

Montážní a servisní pracovník

Umíte řešit překážky, nedělá vám problém cestovat a chcete poznat fajn lidi? Potom hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

  • montáž a instalace automatických vstupních systémů dle požadavků technické dokumentace
  • montáž oken a dveří, stínící techniky, hliníkových konstrukcí a požárních uzávěr dle požadavků technické dokumentace
  • zajištění servisních prací, vč. oprav, prohlídek a revizí
  • komunikace se zákazníky
  • zaškolení obsluhy
  • servis pro zákazníky

Požadujeme:

  • SOU/SŠ
  • praxi v podobné oblati výhodou
  • zručnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • Technickou zdatnost, technické myšlení a orientace v technické dokumentaci
  • být zapálený učit se novým věcem
  • ochotu cestovat
  • aktivního řidiče s ŘP, sk. B
  • vyhláška č. 50/78 Sb. výhodou

Nabízíme:

  • odpovědnou a samostatnou práci u zákazníků
  • zaškolení v rámci odbornosti
  • profesní a odborný růst
  • zajímavé mzdové a pracovní podmínky
  • veškeré náhrady v souvislosti s cestováním dle zákona
  • pracovní smlouva na dobu určitou, s možností prodloužení

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám životopis na adresu: info@aluport.cz

Obchodně technický zástupce

  • vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • tvorba cenových nabídek, uzavírání obchodních smluv, řízení zakázek
  • péče o stávající zákazníky
  • odborné poradenství zákazníkům ve spolupráci s technickým oddělením
  • prezentace novinek zákazníkům
  • komunikace a spolupráce s investory, stavebními firmami a architekty

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického směru
  • aktivní přístup k řešení potřeb zákazníků na trhu
  • komunikační dovednosti, flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • Příjemné vystupování
  • zodpovědný přístup ve všech fázích realizace zakázky
  • samostatnost, pracovitost a vůli prosadit se
  • aktivního řidiče, sk. B
  • uživatelskou znalost PC/ MS Office

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci na hlavní pracovní poměr
  • práci, u které se podílíte na výsledku
  • školení a vzdělávání v oboru
  • podporu týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích své práce

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis na adresu: info@aluport.cz